W dniu 03.06.2022r. reprezentacja naszej szkoły znalazła się tuż za podium na Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych LZS, zajmując czwarte miejsce. Zawodnicy walczyli dzielnie i niewiele zabrakło do miejsca medalowego. „Jedynka” zaprezentowała się bardzo udanie na wymagającej trasie, na terenie rekreacyjnym „Patyki”. Czwarta lokata to niewątpliwie bardzo dobre miejsce – choć trochę szkoda, że nie udało się wywalczyć medalu. Warto zaznaczyć, że to jedne z pierwszych zawodów dla klas 4 po przerwie covidowej. Skład reprezentacji SP nr 1: Matys Wiktoria , Nawrocka Lena, Lewera Hubert, Wiewiórowski Mateusz. Opiekun: Mariusz Kryza.
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!