Kto by pomyślał, że po 15 latach przerwy nasza drużyna lekkoatletyczna chłopców wróci do gry i zgarnie III miejsce w lidze lekkoatletycznej szkół średni powiatu bełchatowskiego. Ekipa liczyła 12 zawodników, którzy dali z siebie wszystko w różnych konkurencjach – od biegów krótkich i długich, przez skoki w dal i wzwyż, aż po pchnięcie kulą i emocjonującą sztafetę 4 × 100 m. Było szybciej, wyżej, dalej… a kula naprawdę poleciała kawał drogi. To nie tylko wynik pracy, ale też dobrej atmosfery, wzajemnej motywacji i odrobiny sportowego szaleństwa. Do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele – zaledwie 40 punktów, by awansować na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego. Udowodniliśmy, że nawet po latach można wskoczyć na podium i pokazać, że sport to przede wszystkim radość i energia.
Gratulacje dla całej drużyny – jesteście wielcy!