Wydarzenia LO 2025/2026
- Aktywne obywatelstwo
- Spektakl w Domu Kultury w Zelowie
- Biwak klas 3 lo
- Debata o bezpieczeństwie
- Stypendium Rady Ministrów
- Turniej siatkówki
- Konkurs pożarniczy
- Grupa Amnesty
- Wycieczka do Wrocławia
- Projekt sanepidu
- Wycieczka maturzystów
- Walentynki
- Wycieczak na lodowisko
- Wycieczka do Wrocławia
- Tenis stołowy
- Żywa lekcja biologii
- Turniej mikołajkowy
- Wycieczka do Łodzi
- Mikołajki
- Andrzejkowa dyskoteka
- Konkurs z języka angielskiego
- Spotkanie z Policja
- Dyniowy Power
- Konkurs mitologiczny
- Spotkanie z doradcami
- Pamiętamy
- Wolontariusze w Zalesiu
- Bijemy rekord
- Kremówki
- Wycieczka do Poznania
- Spotkanie z Panią Pedagog
- Ognisko integracyjne
- Młodzież na Sesji Gminy
- Dzień chłopaka
- Warsztaty genealogiczne
- Spotkanie z policjantem
- Wycieczka klasy 4 lo
- Spływ kajakowy
- Razem możemy więcej
Debata o bezpieczeństwie
18.05.2026 uczniowie naszego liceum uczestniczyli w debacie „Bezpieczeństwo, głupcze” - czyli jak zadbać o wzmacnianie Polski w niestabilnym świecie?, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku.
Podczas spotkania rozmawiano o tym, czym dziś jest bezpieczeństwo Polski - nie tylko w wymiarze militarnym, ale również społecznym i gospodarczym. W debacie uczestniczyli przedstawiciele samorządów, służb, instytucji publicznych oraz młodzież szkolna. Szczególnie interesującym tematem była rola 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, która przygotowuje się na przyjęcie nowoczesnych samolotów F-35.
Dla naszych uczniów było to wartościowe doświadczenie i okazja do poszerzenia wiedzy o współczesnych wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem państwa oraz znaczeniu współpracy i odpowiedzialności obywatelskiej.
Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tym ważnym wydarzeniu
