Wydarzenia LO 2025/2026
- Aktywne obywatelstwo
- Spektakl w Domu Kultury w Zelowie
- Biwak klas 3 lo
- Debata o bezpieczeństwie
- Stypendium Rady Ministrów
- Turniej siatkówki
- Konkurs pożarniczy
- Grupa Amnesty
- Wycieczka do Wrocławia
- Projekt sanepidu
- Wycieczka maturzystów
- Walentynki
- Wycieczak na lodowisko
- Wycieczka do Wrocławia
- Tenis stołowy
- Żywa lekcja biologii
- Turniej mikołajkowy
- Wycieczka do Łodzi
- Mikołajki
- Andrzejkowa dyskoteka
- Konkurs z języka angielskiego
- Spotkanie z Policja
- Dyniowy Power
- Konkurs mitologiczny
- Spotkanie z doradcami
- Pamiętamy
- Wolontariusze w Zalesiu
- Bijemy rekord
- Kremówki
- Wycieczka do Poznania
- Spotkanie z Panią Pedagog
- Ognisko integracyjne
- Młodzież na Sesji Gminy
- Dzień chłopaka
- Warsztaty genealogiczne
- Spotkanie z policjantem
- Wycieczka klasy 4 lo
- Spływ kajakowy
- Razem możemy więcej
Spotkanie z Policja
- Bezpiecznie w sieci - spotkanie z policją
Dziś 13.11.20225 r. w naszym liceum gościli funkcjonariusze Policji: sierżant sztabowy Piotr Noweta z Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie oraz aspirant Aneta Kozłowska, która przez wiele lat pełniła funkcję Specjalisty Zespołu. Tematem spotkania był hejt, cyberzagrożenia i odpowiedzialność młodzieży w sieci.Policjanci przypomnieli, że to, co zamieszczamy w internecie - zdjęcia, komentarze czy wpisy - może mieć realny wpływ na nasze relacje, a nawet na przyszłość edukacyjną i zawodową. Omówiono również kwestie demoralizacji, konsekwencji prawnych, procedur policyjnych, a także znaczenie frekwencji i odpowiedzialnej postawy uczniów.To było bardzo wartościowe spotkanie, które pokazało, jak ważny jest szacunek w sieci i w codziennym życiu.Dziękujemy naszym gościom za inspirującą prelekcję!


