Trzy dni pełne przygód, śmiechu i niezapomnianych wrażeń! 

Uczniowie klas 6 i 7 wrócili z trzydniowej wycieczki do Olsztyna i okolic, zabierając ze sobą mnóstwo wspomnień, setki zdjęć i jeszcze więcej dobrego humoru!
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Kortosferze, gdzie nauka okazała się fascynującą zabawą. Eksperymenty, interaktywne wystawy i ciekawe doświadczenia sprawiły, że każdy mógł odkryć w sobie małego naukowca. 

Drugiego dnia poznawaliśmy uroki Olsztyna, spacerując po malowniczym Starym Mieście. Nie zabrakło także aktywności na świeżym powietrzu – podchodów, strzelania z łuku i sportowej rywalizacji. Wieczorem spotkaliśmy się przy ognisku, a wspólne rozmowy, śmiech i zabawa stworzyły wyjątkową atmosferę. 


Na zakończenie wyjazdu odwiedziliśmy Muzeum Bitwy pod Grunwaldem oraz Zamek w Nidzicy, gdzie historia ożyła na naszych oczach. 

To były trzy dni pełne integracji, nowych doświadczeń i świetnej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, a opiekunom za organizację i opiekę nad młodzieżą.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji – uśmiechy uczestników mówią więcej niż tysiąc słów! 