Wydarzenia SP 2025/2026
- Wycieczka do Łodzi kl. 4
- Dzień dziecka w kl. 1-3 sp
- Wycieczka do Olsztyna
- Spektakl
- Warsztaty w Bibliotece
- Akademia z okazji 3 Maja
- Mistrz ortografii
- Komiks w języku angielskim
- Olimpiada atysmogowa
- Biegi
- Śniadanie wielkanocne klasa 6
- Wycieczka klas 6 i 7
- Spotkanie z Policjantem
- Wieczór filmowy kl.8
- Wycieczka klas 4 i 5
- Wyjzad na spektakl
- Wyjazd na lodowisko
- Jasełka klas I-III
- Dobrowianka
- Jarmark Bożonarodzeniowy
- Mikołajki
- Żywa lekcja biologii
- Andrzejki
- Konkurs z języka angielskiego
- Świąteczna skarpeta
- Dzień cukrzycy
- Spektakl
- Wycieczka do Mandorii
- Prezent pod choinkę
- Program -Debata
- Odblaskowa szkoła
- Wycieczka klas 1-3 SP w góry świętokrzyskie
- Bijemy rekord
- Spotkanie z behawiorystą
- Przeciwdziałanie przemocy
- Spotkanie z Policją
- Razem bez przemocy
- Dzień Chłopaka
- Jesienne odkrycia
- Teatr
- Wizyta Policjanta
- Dzień kropki
- Otwarcie ekopracownii
- Konferencja -nasze prawa
- Nasi najmłodsi uczniowie
- Komiks w języku angielskim
Akademia z okazji 3 Maja
Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski

Uroczystość rozpoczęła się od odczytania przez Panią Dyrektor podziękowania od Burmistrza Zelowa, Pana Kamila Świtały, skierowanego do uczniów i nauczycieli SP 1 za przygotowanie biało-czerwonych flag z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. To dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumy.
Wręczono również nagrody uczniom biorącym udział w szkolnych konkursach. Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom - Wasze zaangażowanie i kreatywność zasługują na ogromne uznanie

Uczniowie klas IV i V, którzy w przystępny i ciekawy sposób przybliżyli znaczenie wydarzeń z 1791 roku. Przypomnieli, jak ważnym momentem w historii Polski było uchwalenie konstytucji – pierwszej w Europie i drugiej na świecie.
Uroczystość uświetnił piękny występ wokalny uczennic klas IV i V, będący wyrazem szacunku i miłości do Ojczyzny. Na zakończenie najmłodsi uczniowie z klas I–III wspólnie zaśpiewali patriotyczną piosenkę o Polsce, co było bardzo wzruszającym momentem całej akademii

To była ważna lekcja historii i patriotyzmu, która skłoniła nas do refleksji nad przeszłością i przyszłością naszej Ojczyzny.